4-5 вересня Фестиваль української середньовічної культури „Ту Стань!-2010“
Написав    Неділя, 22 серпня 2010, 16:45    PDF Друк e-mail
Україна

"ЗАХИСТИ СВОЮ ФОРТЕЦЮ"

4-5 вересня 2010 року на Львівщині в селі Урич відбудеться п’ятий за ліком однойменний Фестиваль української середньовічної культури! Фестиваль проводиться з метою відновлення та популяризації української середньовічної культури загалом та унікального наскельного міста-фортеці Тустань зокрема і традиційно збирає понад 400 учасників з різних куточків України та 15-20 тисяч глядачів. Цьогоріч там можеш бути ТИ!

У програмі «Ту Стань!-2010»:

  • Поєдинки, побут і забави воїнів-русичів,
  • Музика середньовіччя, героїчний епос, фольк,
  • Всенародні ігрища і танці,
  • Майстерні бою, ремесел, скульптури,
  • Середньовічний ярмарок,
  • Стрільбище, таран, метавка,
  • Денний та нічний штурми фортеці,
  • А як стемніє, театр вогню і тіней.

Субота, 4 вересня

  • 12:00 – Відкриття Фестивалю (Головна сцена)
  • Бугурт (Головна сцена) – Бої реконструкторів (Головна сцена)
  • 13:00 – Виступи бардів, історії про Тустань (Дитинець)
  • Майстер-класи середньовічних та народних танців (Танцювальний майданчик)
  • Ігрові майданчики
  • Скоморохи
  • Містечко скульпторів (галявина біля музею Тустані)
  • Ярмарок ремісників
  • 17:00 – Пластична композиція з народом та воїнами "Загадки духа предків" композитор Сергій Котовський, пластика Ксенія Рихальська (Головна сцена)
  • 21:00 – Нічний штурм фортеці (Головна сцена)
  • Театр тіней (скелі біля Русалчиного помосту)
  • Виступи музичних середньовічних гуртів (Головна сцена)
  • Фаєр-шоу (Головна сцена) – Кіноніч (Головна сцена) 

Неділя, 5 вересня 11:00

  • Служба Божа (Головна сцена)
  • 12:00 – Виступи бардів, історії про Тустань (Дитинець)
  • Майстер-класи середньовічних та народних танців (Танцювальний майданчик)
  • Ігрові майданчики
  • Скоморохи
  • Виступи місцевих колективів (Русалчин поміст)
  • Містечко скульпторів (галявина біля музею Тустані)
  • Ярмарок ремісників
  • 12:30 – Бугурт (Головна сцена)
  • Бої реконструкторів (Головна сцена)
  •  17:00 – Пластична композиція з народом та воїнами "Загадки духа предків" композитор Сергій Котовський, пластика Ксенія Рихальська (Головна сцена)
  • 18:00 – Нагородження переможців турніру (Головна сцена)
  • 19:00 – Закриття фестивалю

Музичні гурти:

Містерія, Йорий, Клоц, Замкова тінь, Дикий Гон, Kings & Beggars, Пропала грамота, Йорий клоц, Дивні Марвінок...

 

 

Відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні48
mod_vvisit_counterВчора190
mod_vvisit_counterЗа цей тиждень48
mod_vvisit_counterЗа минулий тиждень1179
mod_vvisit_counterЦього місяця2719
mod_vvisit_counterПопереднього місяця5630
mod_vvisit_counterВсього570020

Кількість користувачів: 3
Ваш IP: 107.20.120.65
,
Сьогодні: груд. 17, 2017